Prodavač/ka motorkářského vybavení a náhradních dílů

Kontakty
zaměstnavatel: M.C.F. cz, s. r. o.
pracoviště: Pod Veselou 690, 76315
mzda: od 22000 do 28000
Popis pozice
Hledáme SCHOPNÉHO, PRACOVITÉHO A KOMUNIKATIVNÍHO kolegu/kolegyni na pozici PRODEJCE motorkářských doplňků a náhradních dílů na prodejně Motoshop MCF ve Slušovicích

Náplň práce:
Obsluha zákazníků na prodejně
Vystavování prodejních dokladů
Kontrola cen a doplňování zboží na prodejně
Práce na PC
Pracovní doba Po-Pá 9:00-13:00 a 14:00-18:00

Základní požadavky:
Příjemné reprezentativní vystupování v osobním styku se zákazníkem
Aktivní, pozitivní a profesionální přístup k zákazníkovi
Ochota učit se novým věcem, pečlivost, samostatnost, spolehlivost
Zkušenost s maloobchodním prodejem výhodou, ale není nutná
Kladný vztah k motosportu a osobní zkušenosti s jízdou na motorce jsou vítány.

Zaměstnanecké výhody: stravenky.

POZN: Zájemci se hlásí osobně, tel. nebo e-mailem.

Volná místa v okolí Březová

Prodavači

Manipulanti

Zodpovědnost, pečlivost, oprávnění VZV Zaměstnanecké výhody: 13.-14. plat

Pomocní dělníci ve výrobě

požadujeme manuální zručnost, učenlivost, fyzickou zdatnost, samostatnost Telefonický kontkat je ...

Provozní elektrikář

Obsluha robotického pracoviště

Nastavení balíci linky, doplňování kartonů, kontrola robotizace, odvoz palet, vypisování výrobních ...

Dělník / Dělnice v potravinářské výrobě

Výroba – medovníků včetně prací s tím spojených. V případě zájmu je telefonický kontakt možný v ...

volná místa Březová