Lektor/ka kurzu Housekeeping v luxusním ubytovacím zařízení

Kontakty
zaměstnavatel: Ing. et Bc. Lenka Štichauerová
pracoviště: Bečvářova 2081, 10000
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Dohoda o provedení práce
mzda: od 625
Popis pozice
Hledáme vhodného lektora, či lektorku pro kurzy Housekeeping v luxusním ubytovacím zařízení. Jedná se o celodenní interaktivní školení, ve dnech středa nebo čtvrtek. Kurzy budou probíhat v měsíci únor a březen.

Prosím sdělte nám v emailu Vaše časové možnosti.

Odměna je 5 000 Kč za den školení (8 hodin).

Požadujeme zkušenosti s lektorskou činností a odpovídající praxi. V případě zájmu zašlete životopis na hr@vzdelavanimetis.eu, do předmětu e-mailu uveďte "HOUSEKEEPING - Praha10"

Volná místa v okolí Žernov

Praktické sestry

KONTKAT PRVOTNĚ E-MAILEM : Pastyřík Zdeněk Bc., tel.: 267 162 208, 267 161 111, e-mail: ...

Lektoři dalšího vzdělávání

Hádáme lektora pro zabezpečení kurzu Obchodní dovednosti pro obchodní zástupce. Termíny budou ...

Zubní lékaři bez specializace

Náplň práce: - Záchovná a estetická stomatologie - Ošetřování pacientů - Vedení lékařské ...

Pomocní pracovníci obchodního provozu

HUARONG ZHANG, e-mail: 1062144363@q.q.com Výhodou znalost čínského jazyka

Uklízeč/ka

Peter Halák, tel.: 606 734 771, e-mail: peterhalak@seznam.cz

Pomocní kuchaři

znalost asijské kuchyně

volná místa Žernov