Vedoucí prodejny

Kontakty
zaměstnavatel: JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka
pracoviště: Bílé Poličany 61, 54452
mzda: od 20000 do 24000
Popis pozice
VEDOUCÍ PRODEJNY
Požadavky: uživatelská znalost PC (Microsoft Office, Internet Explorer), dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, samostatný a aktivní přístup k řešení úkolů, ochota vzdělávat se, časová flexibilita
Náplň práce - objednávání, doplňování, prodej zboží a vše spojené se samostatným chodem prodejny
Plat: 20000 - 24000 Kč
Nabízíme: příspěvek na stravování 3.000,- Kč až 3.750,- Kč měsíčně, prémie za bezproblémový chod prodejny při kontrolách státními kontrolními orgány

Volná místa v okolí Bílé Poličany

Pracovník- pracovnice ve výrobě potravin

PRACOVNÍK- PRACOVNICE VE VÝROBĚ POTRAVIN Základní popis Rodinná firma z Dubence u Dvora Králové ...

Servírka - číšník

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA Požadujeme: - příjemné vystupování - spolehlivost - praxe v oboru výhodou Systém ...

Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb

Pomocná síla do kuchyně

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ - výdej obědů, pomocné práce, pouze ranní směna, občasná výpomoc o ...

Kuchař - kuchařka

Požadavky: - ŘP skupiny B výhodou - nevyučené zaučíme Výhody: individuální (slevy)

Pomocný kuchař - kuchařka

Výhoda: znalost asijské kuchyně

volná místa Bílé Poličany