MANIKÉŘI/KY-PEDIKÉŘI/KY

Kontakty
zaměstnavatel: Thi Cam Tú Nguyen
pracoviště: Pražská 385, 46007
mzda: od 21300
Popis pozice
Znalost pracovního postupu manikéra/ky, např.: zapilovat nehty, stříhat kůžičku a očistit okolí okraje nehtu, modelovat umělý nehet, nalakovat/namalovat nehet.
Požadujeme certifikát/potvrzení o absolvování kurzu Manikúra a Pedikúra.
Hlásit se telefonicky nebo osobně každý čtvrtek od 16.00 do 17.00 hod.

Volná místa v okolí Liberec

POMOCNÍ/É KUCHAŘI/KUCHAŘKY

Jedná se o práci v asijské restauraci. Preferujeme dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské ...

ČLENKA BALETNÍHO SOUBORU s povinností sóla

Hledáme všestranné tanečnice se silnou klasickou a moderní taneční technikou pro doplnění dámské ...

KUCHAŘ/KA

Znalost indické a nepálské kuchyně Hlásit se e-mailem nebo telefonicky

POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA

Hlásit se předem telefonicky

JUNIOR ICT ODBORNÍK

anglický jazyk na komunikativní úrovni, řidičský průkaz skupiny B1 hlásit se emailem nebo ...

volná místa Liberec