Učitel/ka hry na housle

zaměstnavatel: Základní umělecká škola Dolní Újezd, okres Svitavy
pracoviště: Dolní Újezd 480, 56961
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
mzda: od 28020
Popis pozice
POŽADAVKY: vysokoškolské vzdělání dle Zákona č. 563/2004 Sb., nebo konzervatoř, praxe v oboru vítána.
NABÍZÍME: Zkrácený úvazek 13 hodin s možností rozšíření úvazku a postupná změna smlouvy na dobu neurčitou. Mzda je vypočtena dle úvazku, dle odpovídající kvalifikace a v souladu s platnými tabulkami pro výpočet mzdy pedagogických pracovníků. Součást mzdy může tvořit osobní ohodnocení a odměna. Pravidelný příspěvek z FKSP na stravenky, na vitaminy, vybrané služby v péči o tělo.

KONTAKT: telefonicky kdykoliv, e-mailem

Volná místa v okolí Dolní Újezd

Pomocný kuchař/ka

KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby jinde neuve

KONTAKT: telefonicky

Servisní technik/čka

KONTAKT: emailem

Montážní dělník/ce výrobků z pryže a plastů

KONTAKT: e-mailem

Traktorista/ka, krmivář/ka a obsluha zemědělských strojů, opravář/ka, řidič/ka

POŽADAVKY: profesní průkaz výhodou NABÍZÍME: podnikové stravování, dovolená navíc, v období ...

volná místa Dolní Újezd