lékař/ka - OČNÍ oddělení

Kontakty
zaměstnavatel: Nemocnice Tábor, a.s.
pracoviště: Kpt. Jaroše 2000, 39003
mzda: od 50000
Popis pozice
Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Požadavkem je vysokoškolské vzdělání lékařské fakulty. Požadujeme lékaře, který splňuje morální i odborné předpoklady.
Kontakt: e-mailem.

Volná místa v okolí Tábor

lékař/ka - ORL oddělení ( ušní, nosní, krční)

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadavkem je vysokoškolské vzdělání lékařské fakulty. Požadujeme ...

dělník v oblasti výstavby a údržby budov

Místo výkonu práce: okres Tábor (dle zakázek firmy). Dělníci v oblasti výstavby budov budou ...

pomocník v kuchyni (M/Ž)

Výhodou znalost čínského jazyka. Kontakt: emailem

číšník/servírka

Výhodou znalost čínského jazyka. Kontakt: e-mailem.

pomocní kuchaři

Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské ...

Výhodou - znalost asijské kuchyně. Kontakt: telefonicky (11:00 - 14:00 hod.), e-mailem.

volná místa Tábor