Údržbář

Kontakty
zaměstnavatel: VOŠ a SZeŠ Benešov
pracoviště: Benešov 1, 25601
mzda: od 23510 do 25000
Popis pozice
Pracoviště: Odloučené pracoviště Pomněnice při VOŠ a SZeŠ Benešov
Požadujeme : - řidičský průkaz sk.B, vyhláška 50/78Sb., údržbářské práce, výpis z rejstříku trestů
Pracovní smlouvu na dobu určitou lze prodloužit na dobu neurčitou.
Bližší informace podá vedoucí OPP Pomněnice Bc.Šimunová na tel.č.724 381 884, 724248560
Příspěvky z FKSP, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování

Volná místa v okolí Benešov

Učitel/ka - zubní technik/čka

Přijmeme učitele/učitelku - zubního technika/zubní techničku na výuku předmětu "Zhotovování ...

Krupiér

Kuchař/ka

ranní směny Po - Ne 5.00 - 13.30 hod., nepravidelný režim výroba a úprava pokrmů na základě ...

Zdravotní sestra

První kontakt: telefonicky, osobně po předchozí telefonické domluvě

Sanitáři

Přijmeme uchazeče na pozici sanitář s kurzem. Podmínkou zdravotní způsobilost a trestní ...

Kuchař/ka

Španělština výhodou První kontakt: telefonicky
Benešov

volná místa Benešov