Učitel/ka - zubní technik/čka

zaměstnavatel: Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov, příspěvková organizace
pracoviště: Černoleská 1997, 25601
mzda: od 32820 do 42780
Popis pozice
Přijmeme učitele/učitelku - zubního technika/zubní techničku na výuku předmětu "Zhotovování stomatologických protéz".
Vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb. (zákon o pedagogických pracovnících).
Stravenky

Volná místa v okolí Benešov

Údržbář

Pracoviště: Odloučené pracoviště Pomněnice při VOŠ a SZeŠ Benešov Požadujeme : - řidičský průkaz ...

Krupiér

Kuchař/ka

ranní směny Po - Ne 5.00 - 13.30 hod., nepravidelný režim výroba a úprava pokrmů na základě ...

Zdravotní sestra

První kontakt: telefonicky, osobně po předchozí telefonické domluvě

Sanitáři

Přijmeme uchazeče na pozici sanitář s kurzem. Podmínkou zdravotní způsobilost a trestní ...

Kuchař/ka

Španělština výhodou První kontakt: telefonicky
Benešov

volná místa Benešov