Servisní mechanici

Kontakty
zaměstnavatel: Niersberger Instalace, s.r.o.
pracoviště: náměstí Winstona Churchilla 1800, 13000
mzda: od 30000
Popis pozice
Pavlík Tomáš Ing., e-mail: pavlik@niersberger.cz

Náplň práce:
" technická správa, zajištění provozuschopného stavu a průběžná kontrola technologií budovy, požadavky související s provozem objektu
" běžná údržba a opravy (technické zařízení budovy - např. VZT výměna filtrů aj.)
" vedení a kontrola provozních deníků zařízení
" aktivní účast na odstranění případných havárií a závad ve spravovaném objektu
Požadujeme:
" SOU/ SŚ elektro pro technické zařízení budov, příbuzné obory
" způsobilost dle vyhlášky č. 50/78, do par. 6 (nebo nařízení vlády 194/2022 Sb.)
" zkušenosti v oblasti správy a údržby objektů výhodou
" znalost práce na PC
" manuální zručnost
" spolehlivost, samostatnost, flexibilita, komunikační a organizační schopnosti, smysl pro přesnost a logické myšlení

Nabízíme:
" motivující finanční ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe
" zajímavou a různorodou pracovní náplň
" široké spektrum firemních benefitů
" možnost dalšího vzdělávání
" práci v dynamickém kolektivu
" zázemí stabilní společnosti
" nástup možný ihned/ dohodou
" absolventy rádi zaučíme

Volná místa v okolí Praha 3

Instalatéři

Kontakt: 774265927 8-18 hod., bvinstapraha@gmail.com Pomocné instalatérské a přípravaářské práce

SUSHI POMOCNÝ KUCHAŘI

ROEDL STANISLAV, tel.: 777580770, e-mail: Provozni.imperialsushi@gmail.com Nástup 1.12.2023 Od ...

Grafici a výtvarníci v multimédiích

Kontaktovat mail alma2007@seznam.cz Požadavky: " médiích nebo Určování cílů a limitů v ...

Pomocníci v kuchyni

Shufang Huang, e-mail: sekretariat@ctca.cz Výhodou znalost čínského jazyka.

Číšníci a servírky

Kontakt: Kryvetska Oksana, kdykoli osobně na adrese: Jeseniova 56e, Praha 3 - Žižkov

Pizzaři

Kontakt: Kryvetska Oksana, osobně kdykoli na adrese Jeseniova 56e, 130 00 Praha 3

volná místa Praha 3