Instalatéři

Kontakty
zaměstnavatel: BV Insta s.r.o.
pracoviště: Vlkova 532, 13000
mzda: od 24000 do 26000
Popis pozice
Kontakt: 774265927 8-18 hod., bvinstapraha@gmail.com
Pomocné instalatérské a přípravaářské práce

Volná místa v okolí Praha 3

Pomocníci v kuchyni

Shufang Huang, e-mail: sekretariat@ctca.cz Výhodou znalost čínského jazyka.

Grafici a výtvarníci v multimédiích

Kontaktovat mail alma2007@seznam.cz Požadavky: " médiích nebo Určování cílů a limitů v ...

Pizzaři

Kontakt: Kryvetska Oksana, osobně kdykoli na adrese Jeseniova 56e, 130 00 Praha 3

Číšníci a servírky

Kontakt: Kryvetska Oksana, kdykoli osobně na adrese: Jeseniova 56e, Praha 3 - Žižkov

Pomocní kuchaři

EUN KYUNG KIM, tel.: 777755278, e-mail: soulchickencz@gmail.com Náplní práce bude komunikace se ...

Marketingový manažer/ka

Kontaktovat mail Valeria@inftele.com Hledáme marketingového manažera na plný úvazek Vaším úkolem ...

volná místa Praha 3