ŘIDIČ/KA MKD - Kontakt: telefonicky (08:00-17:00 hod.).

Kontakty
zaměstnavatel: JAS trans s.r.o.
pracoviště: Tlustice 312, 26801
mzda: od 160
Popis pozice
Upřesňující informace: přepravy Hořovice - Žebrák. Požadujeme: řidičský průkaz skupiny C+E, profesní průkaz. Nabízíme: 2x ročně mimořádné informace. Kontakt: telefonicky (08:00-17:00 hod.).

Volná místa v okolí Felbabka

ŘIDIČI NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ - Kontakt: e-mailem.

Náplň práce: rozvoz zboží je v různých časových cyklech ve státech EU, turnusy cca 3 měsíce. ...

SVÁŘEČI LEHKÝCH KOVŮ - Kontakt: telefonicky

Kontakt: telefonicky 9 - 16 hod.

OŠETŘOVATELÉ SKOTU - Kontakt: osobně.

Požadujeme: ŘP - T, kladný vztah ke zvířatům. Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, zvláštní ...

OBSLUHA STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ POTRAVINÁŘSKÉHO PROVOZU - Kontakt: e-mailem.

Nabízíme: stravenky, věrnostní a jiné benefity. Kontakt: e-mailem.

AUTOMECHANICI - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Požadujeme: praxi v oboru, znalost ČJ. Kontakt: telefonicky či e-mailem.

DĚTSKÁ SESTRA, Kontakt: telefonicky.

Kontakt: telefonicky.

volná místa Felbabka