ŘIDIČI NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ - Kontakt: e-mailem.

Kontakty
zaměstnavatel: Global Transporte Czechia s.r.o.
pracoviště: Masarykova 549, 26801
mzda: od 27160
Popis pozice
Náplň práce: rozvoz zboží je v různých časových cyklech ve státech EU, turnusy cca 3 měsíce. Požadavky: komunikativní znalost RU+CZ/EN/DE, průkaz ADR a kód 95 výhodou. Konktakt: e-mailem.

Volná místa v okolí Felbabka

SVÁŘEČI LEHKÝCH KOVŮ - Kontakt: telefonicky

Kontakt: telefonicky 9 - 16 hod.

OŠETŘOVATELÉ SKOTU - Kontakt: osobně.

Požadujeme: ŘP - T, kladný vztah ke zvířatům. Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, zvláštní ...

OBSLUHA STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ POTRAVINÁŘSKÉHO PROVOZU - Kontakt: e-mailem.

Nabízíme: stravenky, věrnostní a jiné benefity. Kontakt: e-mailem.

AUTOMECHANICI - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Požadujeme: praxi v oboru, znalost ČJ. Kontakt: telefonicky či e-mailem.

DĚTSKÁ SESTRA, Kontakt: telefonicky.

Kontakt: telefonicky.

PROGRAMME MANAGER - Kontakt: e-mailem.

Znalost ČJ, RJ, AJ. Znalost NJ je výhodou. Řízení crowdfundingu, institucionál. fundraisingu a ...

volná místa Felbabka