Pekaři

Kontakty
zaměstnavatel: TTT-NERES s.r.o.
pracoviště: Pekařská 598, 15500
mzda: od 19700
Popis pozice
Chonka Mykola, tel.: 770611722, e-mail: ttt.neres@sezam.cz
Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 774 301 559 v době Po a St od 9:00 - 14:00 hod.

Požadavky:
- dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, pečlivost a spolehlivost, ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
- pracovní doba od 06:00 do 14:00, od 14:00 - do 22:00, od 22:00 do 06:00

Volná místa v okolí Praha 5

Učitel/ka hry na klavír

Mgr. Radek Dlouhý, Ph.D., tel.: 235 518 336, e-mail: radek.dlouhy@zuspraha5.cz Pedagogické ...

Prodavači potravinářského zboží, prodej, příjem a výdej zboží

Birhan Ali, e-mail: alipolat@seznam.cz znalost tureckého jazyka je výhoda

Stavební technici projektanti, konstruktéři

Kontaktovat mail info@ra15.cz znalost ČJ, vysoká znalost práce a zkušenosti se software Archicad 27

Taxikáři osobních a malých dodávkových automobilů

Stašin Miloš, e-mail: stasinmilos@gmail.com

Pomocníci v kuchyni

Wu Fengqiong, tel.: 722 933 894 Pohovory pouze po předchozím telefonním objednáním, nejlépe formou ...

Asistenti pedagoga

Kovařík Jiří Mgr., e-mail: kovarik@skola-radotin.cz Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování

volná místa Praha 5