Prodavači potravinářského zboží, prodej, příjem a výdej zboží

Kontakty
zaměstnavatel: Buket Partners s.r.o.
pracoviště: Sazovická 457, 15521
mzda: od 34000 do 44500
Popis pozice
Birhan Ali, e-mail: alipolat@seznam.cz

znalost tureckého jazyka je výhoda

Volná místa v okolí Praha 5

Asistenti pedagoga

Kovařík Jiří Mgr., e-mail: kovarik@skola-radotin.cz Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování

Pomocníci v kuchyni

Wu Fengqiong, tel.: 722 933 894 Pohovory pouze po předchozím telefonním objednáním, nejlépe formou ...

Stavební technici projektanti, konstruktéři

Kontaktovat mail info@ra15.cz znalost ČJ, vysoká znalost práce a zkušenosti se software Archicad 27

Taxikáři osobních a malých dodávkových automobilů

Stašin Miloš, e-mail: stasinmilos@gmail.com

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravot

Finanční účetní

Vojtíšková Jindřiška, e-mail: jindriska@tomket.com Přijmeme samostatnou účení se znalostí ...

volná místa Praha 5