administrativní pracovník - brigáda (dohoda o provedení práce)

Kontakty
zaměstnavatel: KARAS pily s.r.o.
pracoviště: Plzeňská 185, 33805, www.karas.cz
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Dohoda o provedení práce
mzda: od 140
Popis pozice
Nabízíme práci v pěkném prostředí a zajímavé ohodnocení. Pracovní doba dle Vašich možností. Vhodné i pro OZP. Stravování zdarma!

Volná místa v okolí Mýto

Servisní technik - opravy strojů

Zaměstnavatel požaduje: vyhl. 50, zkušenosti s opravami strojů (mechanika, hydraulika, elektrika), ...

Obsluha CNC brusky Walter

Požadujeme: vzdělání: minimálně výuční list Pracovní poměr na dobu určitou po roce možnost na dobu ...

zámečník - operátor výroby

Nabízíme práci v pěkném prostředí a zajímavé ohodnocení. Vhodné i pro absolventy. Požadujeme ...

Prodavač/ka lahůdek

Montážní dělníci mechanických zařízení - OPERÁTOR VE VÝROBĚ

Zkušenosti ve výrobní společnosti výhodou, manuální zručnost výhodou. Vyhláška 50 § 6 výhodou..

Učitel/ka I a II.stupně - matematika, fyzika, tělesná výchova, anglický jazyk

Zaměstnavatel nabízí příspěvek FKSP.

volná místa Mýto