Prodavač/ka lahůdek

Kontakty
zaměstnavatel: Tomáš Pilík
pracoviště: Náměstí 51, 33805
mzda: od 22000
Popis pozice

Volná místa v okolí Mýto

Montážní dělníci mechanických zařízení - OPERÁTOR VE VÝROBĚ

Zkušenosti ve výrobní společnosti výhodou, manuální zručnost výhodou. Vyhláška 50 § 6 výhodou..

Učitel/ka I a II.stupně - matematika, fyzika, tělesná výchova, anglický jazyk

Zaměstnavatel nabízí příspěvek FKSP.

Skladník/skladnice

Dne 13.7.2022 zjištěna chyba v zadání VPM - požadované vzdělání - pouze základní - chyba na straně ...

Montážní dělníci mechanických zařízení - Operátor ve výrobě

Požadujeme: zkušenosti ve výrobní společnosti výhodou, manuální zručnost výhodou, elektro § 6 ...

Automechanik

Požadujeme: vyučen v oboru, praxe - vítána, ŘP sk. C,E+ profesní průkaz, samostatnost, pracovitost.

Lakýrník kovů - prášková i mokrá lakovna

Požadavky: praxe v oboru min.3 roky. Nabízíme: výše mzdy stanovená dle dosažené praxe a zkušeností. ...

volná místa Mýto