Číšníci a servírky

Kontakty
zaměstnavatel: FUMARO s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 21480
Popis pozice
Kontakt: Elizaveta Khalemskaia, e-mail: khalemskaia@visapoint.online

Místo výkonu práce - Praha.
Požadujeme - fyzickou zdatnost.
Výhodou - znalost anglického jazyka.
Praxe v oboru minimalně 2 roky - výhodou.

Volná místa v okolí Praha

Ostatní pracovníci péče o děti v mimoškolských zařízeních

Kuličková Lucie, e-mail: luciekulickova@seznam.cz Anglický jazyk podmínkou
Praha

Pomocní kuchaři

KONTAKT : Vendula Miškovská, tel.: 723 812 310 - VOLAT - Po-Pá 10-12h, e-mail: ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Ziya Umut ALTINOK, Mehmet Kendirci, tel.: 774 771 907, e-mail: mehmet.kondirci@outlook.com Út a Pá ...
Praha

Asistenti vychovatelů

Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

kontakt: Nataliya Bobelyak, e-mai: Bobelyak.perlaclean@gmail.com
Praha

Procurement and Sustainability Manager Transport and Logistics

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Košťálová Kateřina, e-mail: katerina.kostalova@ab-inbev.com; TEL. : ...
Praha

volná místa Praha