Pomocní kuchaři

Kontakty
zaměstnavatel: Playtone s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 23400
Popis pozice
KONTAKT : Vendula Miškovská, tel.: 723 812 310 - VOLAT - Po-Pá 10-12h, e-mail: Office.cz@elgaucho.eu
Vybraní uchazeči budou vyzváni k osobnímu pohovoru v sídle firmy.
Čas dle tel. dohody.

Hledáme pomocné kuchaře do mezinárodní restaurace s potenciálem pro samostatnou práci.

Nutný zájem o obor, praktické zkušenosti nejlépe z asijské restaurace v zahraničí vítány.

Práce v týmu s dalšími cizinci (dorozumívacím jazykem je angličtina).

Pouze pro spolehlivé uchazeče schopné pracovat v týmu.

Volná místa v okolí Praha

Wu Fangqiong, tel.: 722 933 894 Jedná se o práci v nově otevřené restauraci v rychlém občerstvení ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

§97 d)
Praha

Shtager Anna, tel.: +420 736 453 729, e-mail: a.shtager@shtagerbud.cz
Praha

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

Fedurco Michajlo, tel.: 775 207 121 11.00-13.00 pondělí Fyzicky náročnější práce, výpis z RT, ...
Praha

Stavební dělníci

MARKANCHUK Vasyl, tel.: +420 733 447 227
Praha

Řídící pracovníci v oblasti obchodu

KONTAKT : Anželika Belozerova, tel.: 777 311 154 - volat - Pá. 10:00-12:00h, e-mail: ...
Praha

volná místa Praha