OPERÁTOR VÝROBY - GALVANIZÉR

Kontakty
zaměstnavatel: SIGNUM spol. s r.o.
pracoviště: Vráto 86, 37001, www.signumcz.com
mzda: od 34500 do 40000
Popis pozice
Obsluha pracoviště žárového zinkování kovů. Jedná se o povrchovou úpravu formou žárového zinkování. Pracovníci zavěšují kovové předměty dráty na trám, který se následně noří do lázní. Po provedení zinkování očišťují kovové předměty a připravují k expedici k zákazníkovi. Vhodné i pro absolventy. Práce není vhodná pro ženy. Nutný dobrý zdravotní stav, průkaz obsluhy VZV a vazačského průkazu výhodou. Držitele řidičského oprávnění pro skupiny B nebo C,T proškolíme a zajistíme získání průkazu na VZV. Jedná se o pracoviště v nepřetržitém provozu - třísměnný provoz. Týden ranní: 06:00 - 14:00, týden odpolední: 14:00 - 22.00 a týden noční:22:00 - 06:00. Mzda na hodinu 200 kč při nástupu. Po zkušební době 220,-Kč/hodina. Od léta dvousměnný provoz.
Zaměstnanecké výhody: Firemní jídelna, kvartální prémie, výkonnostní odměny, 5 týdnů dovolené, pracovní smlouva na dobu neurčitou.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky, e-mailem nebo osobně v závodě SIGNUM České Budějovice, Vráto 86

Volná místa v okolí Homole

SENIOR ACCOUNTANT, GENERAL ACCOUNTING

Pracovní poměr - smlouva na 1 rok, následně prodloužení na dobu neurčitou Zaměstnanecké výhody: ...

AUTOMECHANIK

ŘEZNÍK

Kontakt e-mailem. Osobní kontakt možný - pondělky od 8:00 do 10:00 hod.

ŘIDIČ MKD

Požadavky: - řidičské oprávnění skupiny C+E - odolnost vůči stresu Kontakt e-mailem.

MASÉR/KA

Požadujeme: odborný kurz masér V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

STROJNÍK NA BAGRU

strojní průkaz nutný Kontakt telefonicy 8 - 16 hod v pracovní dny

volná místa Homole