Učitel - učitelka střední školy

zaměstnavatel: Euroinstitut, praktická škola a odborné učiliště
pracoviště: Hajnice 46, 54466
mzda: od 32500
Popis pozice
UČITEL - UČITELKA STŘEDNÍ ŠKOLY
Jsme Střední škola, zaměřená na vzdělávání dospělých žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, trvale žijících v domovech sociálních služeb. Hledáme učitele střední školy na HPP. Mzda dle platné legislativy (12.platová třída). Práce je vhodná pro absolventy. Výhodou je zkušenost s lidmi s mentálním postižením, např. zájem o problematiku vzdělávání dospělých žáků se speciálními vzdělávacími potřebami.
Požadavky: ideálně VŠ vzdělání ( dle zákona ped. pracovnících), praxe ve školství je vítána, ŘP skupiny B.
Očekáváme: pozitivní přístup, samostatnost, ochotu učit se novým věcem, empatii k žákům

Volná místa v okolí Hajnice

Pomocné stavební práce

POMOCNÉ STAVEBNÍ PRÁCE - ŘP skupiny B výhodou

Klempíř - pokrývač

KLEMPÍŘ - POKRÝVAČ

Stavební práce - zedník - zednice/obkladač - obkladačka/sádrokatonář - sádrokart

STAVEBNÍ PRÁCE - zednické, obkladačské, sádrokartony, ŘP skupiny B výhodou.

Elektrikář - elektrikářka

ELEKTRIKÁŘ - ELEKTRIKÁŘKA - silnoproud, s přeškolení vyhl. 50/1978 Sb., ŘP skupiny B výhodou

Stavební práce

STAVEBNÍ PRÁCE - výstavba bytového domu Nabízíme: příspěvek na stravování, sick days
Hajnice

Dělník lomové těžby

DĚLNÍK LOMOVÉ TĚŽBY - manuální zručnost Nabízíme stravenky.

volná místa Hajnice