Stavební práce - zedník - zednice/obkladač - obkladačka/sádrokatonář - sádrokart

Kontakty
zaměstnavatel: Expert a Partner Stavitel, s.r.o.
pracoviště: Hajnice 97, 54466
mzda: od 25000
Popis pozice
STAVEBNÍ PRÁCE - zednické, obkladačské, sádrokartony, ŘP skupiny B výhodou.

Volná místa v okolí Hajnice

Elektrikář - elektrikářka

ELEKTRIKÁŘ - ELEKTRIKÁŘKA - silnoproud, s přeškolení vyhl. 50/1978 Sb., ŘP skupiny B výhodou

Stavební práce

STAVEBNÍ PRÁCE - výstavba bytového domu Nabízíme: příspěvek na stravování, sick days
Hajnice

Dělník lomové těžby

DĚLNÍK LOMOVÉ TĚŽBY - manuální zručnost Nabízíme stravenky.

Dělník - dělnice ve výrobě

Dělník - dělnice ve výrobě Náplň práce určena dle specializace Ruční laminace: - Ruční výroba ...

Dělník- dělnice ve výrobě RTM

Nabízíme volná pracovní místa ve výrobě - výroba laminátových dílů Náplň práce: - výroba ...

Stavební dělník - dělnice, zedník

STAVEBNÍ DĚLNÍK - DĚLNICE, ZEDNÍK, Požadujeme: SOU/SOŠ vzdělání, praxe výhodou, ŘP sk. B, vysoké ...

volná místa Hajnice