Učitel/ka střední školy

Kontakty
zaměstnavatel: Střední škola Euroinstitut v Praze
pracoviště: Turkmenská 1418, 10100
mzda: od 40000 do 45000
Popis pozice
Kontakt: Bláhová Kateřina Bc., tel.: 606 936 883, e-mail: katerina.blahova@euroinstitut.cz

Hledáme učitele/ku střední školy - všeobecně vzdělávací předměty/odborné předměty, se speciálně pedagogickou specializací.
Požadována speciální pedagogika - lze zahájit studium během průběhu práce.
Práce s mentálně a tělesně postiženými.
Možnost prodloužení pracovního poměru.
Mzda dle tabulek.

Volná místa v okolí Žernov

Řidiči autobusů v městské hromadné dopravě

Kubcová Veronika, e-mail: veronika.kubcova@aboutmesro.cz Řidiči autobusu, přeprava osob Požadujeme ...

Obsluha zařízení na výrobu kabelů a lan

Kontakt: tel.: 777900031, e-mail: filkopi2020@gmail.com platový bonus

Asistenti pedagogů

Kontakt: Vanická Lucie Mgr., ředitelka školy, tel.: 778 968 301 (po-pá 9-16 hod), e-mail: ...

Speciální pedagog v poradenství

Pomocní kuchaři

Kontakt: Suimin Chen, tel.: 728172666

Prodavač/prodavačka

Kontakt: pan Vitanov, e-mail: Socco.cz@gmail.com Upřesňující informace - časová flexibilita

volná místa Žernov