Mechanici servisu jízdních kol

Kontakty
zaměstnavatel: KOLOFIX, a.s.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 25000 do 30000
Popis pozice
Lenka Holešínská, e-mail: kariera@kolofix.cz
5 týdnů dovolené, sick days, zvýhodněné ceny komponentů a servisu kol pro zaměstnance

Volná místa v okolí Praha

React Native Developer

Kontakt: Hájková Jana, e-mail: interview@reasunta.tech Požadavky: nejméně bakalářské vzdělání.
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

§97 d) Kosteleba Vasyl, tel.: 777246215, e-mail: vitakos@seznam.cz
Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

Kontaktovat mail viktor.mishchanyn@gmail.com Kopání a zaplňování jam a příkopů s použitím ručních ...
Praha

Správci objektů

Kontakt: e-mail: personalni@apollonproperty.cz Pouze vybraní účastníci budou vyzváni k osobnímu ...
Praha

Event Marketing Manager // Řídící pracovníci v oblasti marketingu

Kontakt: Procházková Barbora, e-mail: Barbora.Prochazkova@porsche-cee.com Název pozice v pracovní ...
Praha

Uklízeči a pomocníci

Kontakt: Chulan Mariana, tel.: 773 320 214 (10-12 hod)
Praha

volná místa Praha