Event Marketing Manager // Řídící pracovníci v oblasti marketingu

Kontakty
zaměstnavatel: Porsche Central and Eastern Europe s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 120000
Popis pozice
Kontakt: Procházková Barbora, e-mail: Barbora.Prochazkova@porsche-cee.com

Název pozice v pracovní smlouvě: Marketing Event Manager. Vzdělání v ekonomickém oboru se zaměřením na mezinárodní ekonomiku. Zkušenosti v automobilovém průmyslu a v mezinárodním prostředí. Zkušenosti na úrovni maloobchodu/velkoobchodu nebo podobných organizací, ideální v Porsche. Ústní/písemná komuce v angličtině na velmi vysoké úrovni, znalost němčiny a další jazykové znalosti výhodou.Velmi dobrá znalost KPI v automobilovém průmyslu a dovednosti projektového řízení výhodou. Vynikajícímezikulturní/interpersonální dovednosti, prezentační dovednosti a techniky, komunikační schopnosti, schopnosti vyjednávat s cíli, včetně přiměřené úrovně asertivity, ochota k rozsáhlému cestování na trzích PCE

Volná místa v okolí Praha

Klempíři (kromě stavebních)

Kontaktovat tel. 734105147 Práce ve výškách na střechách rovných i šikmých, možnost zaučit v oboru
Praha

Sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách)

e-mail: mneveril@tempopraha.cz trenérská praxe v baseballu v délce trvání 1 roku a déle výhodou, ...
Praha

Pokrývači

Praha

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravot

Kontakt: Bülent Yener, tel.: 777 722 020 Út a Pá od 10 do 12 h., e-mail: ...
Praha

Ostatní řídící pracovníci v oblastech příbuzných obchodu a marketingu

Kontakt: e-mail: martina.limner@ibs-sro.com
Praha

Pomocníci v kuchyni

Miralem Rugovac, tel.: 722 940 591
Praha

volná místa Praha