Technik - specialista (pokročilý servis analyzátorové techniky na imisní monitor

Kontakty
zaměstnavatel: ENVItech Bohemia s.r.o.
pracoviště: Ovocná 1021, 16100
mzda: od 47919 do 47919
Popis pozice
Kontakt: tel.: 724095133,
osobně po tel. domluvě

Zaměstnanec bude provádět obsluhu, pokročilý servis a kozultační činnost analyzátorů pro měření kvality ovzduší. Požadavky: zkušenosti se servisem imisních a emisních analyzátorů, angličtina min. B2

13.plat, stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, služební telefon a notebook

Volná místa v okolí Praha 6

Technický pracovníci - pracovníci STK

Váš strukturovaný životopis v co nejkratším termínu na e-mail: volnamista@zsmv.cz nebo poštou na ...

Pomocníci v kuchyni

Kontakt: Ji Yichun, e-mail: sekretariat@ctca.cz Výhodou znalost čínského jazyka.

Biostatistik

Kntaktovat mail office@benemeat.com

Operátor kontrolního centra/Control Room Operator

Kontakt: e-mail: eva.kostrisakova@over-haul.com

manažeři prodejního místa

Baybosynov Arman, tel.: 774682746, e-mail: a.baybosynov@gmail.com znalost R.J. , A.J. praxe 3 ...

Číšníci a servírky

Vyučení v oboru je výhodou. Praxe na této pozici je vítaná. Zaškolení proběhne přímo na hotelu za ...

volná místa Praha 6