Technický pracovníci - pracovníci STK

Kontakty
zaměstnavatel: Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra
pracoviště: José Martího 385, 16200
mzda: od 26000
Popis pozice
Váš strukturovaný životopis v co nejkratším termínu na e-mail: volnamista@zsmv.cz nebo poštou na adresu ZS pro MV, Personální oddělení, Přípotoční 300/12, 101 01 Praha 10.
Kontrolní technik STK - technický pracovník
Požadujeme:
" minimálně ukončené střední odborné vzdělání s vyučním listem v oboru souvisejícím s výrobou, opravou nebo technickou prohlídkou vozidel a odbornou praxi ve výrobě nebo opravě vozidel min. 3 roky nebo středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou,
" profesní osvědčení kontrolního technika - výhodou
" řidičské oprávnění sk. B
" samostatnost, schopnost učit se novým věcem, aktivní přístup k práci, výpis z trestního rejstříků
" základní znalost na PC
Náplň práce :
" koordinace činnosti STK a měření emisí
" zajištění provádění zákonem stanovených technických prohlídek a měření emisí vozidel
" vedení veškeré agendy spojené s činností STK a měření emisí ,
" plánování a zajištění pravidelné kontroly měřicích zařízení
Nabízíme:
" práce na pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
" zařazení v platové třídě 9 dle Nařízení vlády č.341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů + osobní ohodnocení
" příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, příspěvek na dopravu, sportovní a kulturní aktivity, příspěvky na dětské tábory, příspěvek na stravování
" 5 dní indispozičního volna, 5 týdnů řádné dovolené
" místo výkonu práce Praha
Nástup: ihned
V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete Váš strukturovaný životopis v co nejkratší

Volná místa v okolí Praha 6

Pomocníci v kuchyni

Kontakt: Ji Yichun, e-mail: sekretariat@ctca.cz Výhodou znalost čínského jazyka.

Operátor kontrolního centra/Control Room Operator

Kontakt: e-mail: eva.kostrisakova@over-haul.com

Biostatistik

Kntaktovat mail office@benemeat.com

manažeři prodejního místa

Baybosynov Arman, tel.: 774682746, e-mail: a.baybosynov@gmail.com znalost R.J. , A.J. praxe 3 ...

Číšníci a servírky

Vyučení v oboru je výhodou. Praxe na této pozici je vítaná. Zaškolení proběhne přímo na hotelu za ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kateřina Ticháčková, e-mail: katerina.tichackova@orea.cz Tel. fyz. pracoviště: 233 102 781 Vyučení ...

volná místa Praha 6