ČÍŠNÍCI/PRACOVNÍCI SOCIÁLNÍ SLUŽBY - Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Kontakty
zaměstnavatel: Lomikámen, z.ú.
pracoviště: U Kasáren 192, 26601
mzda: od 28000 do 35000
Popis pozice
Požadujeme: schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, zodpovědnost, chuť do práce. Nabízíme: pracovní smlouvu, HPP, příjemné pracovní prostředí, dvousměnný provoz, prostor pro vlastní iniciativu. Kontakt: telefonicky - v pracovní dny, e-mailem.

Volná místa v okolí Beroun

POMOCNÍ STAVEBNÍ DĚLNÍCI

Kontakt telefonicky.

FAKTURANTI

Náplň práce: zpracování faktur, fakturace a likvidace faktur, zajišťování dat pro zpracování ...

INSTALATÉŘI VODY, KANALIZACE A TOPENÍ - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Požadujeme min. 10 let praxe v oboru. Kontakt: telefonicky či e-mailem.

OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU POTRAVIN - Kontakt: e-mailem.

Nabízíme: stravsenky, věrnostní a jiné benefity. Kontakt: e-mailem.

KUCHAŘI - Kontakt: osobně či telefonicky.

Kontakt: telefonicky či osobně.

ZEDNÍCI, Kontakt: e-mailem.

Požadujeme: ŘP sk. B. Kontakt: e-mailem.

volná místa Beroun