Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností

Kontakty
zaměstnavatel: Skype Czech Republic s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 65012
Popis pozice
Kontaktovat mailem EYhlasenky@cz.ey.com
Angličtina na komunikativní úrovni bez nutnosti certifikátu.

Volná místa v okolí Praha

Vývojáři softwaru

Kontaktovat mailem EYhlasenky@cz.ey.com Angličtina na komunikativní úrovni bez nutnosti certifikátu.
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Olma Kornuta, tel.: 776625105 olga.hlinka@seznam.cz
Praha

Průvodci

1. kontakt telefonicky: Prince Singh, tel.: 775425872 (09:00-18:00) Požadujeme znalost AJ. ...
Praha

úklid, údržba

KONTAKT PRVOTNĚ TELEFONICKY 8:30 - 16:30h : MICHAL MACHÁČEK, tel.: +420 602 736 813, e-mail: ...
Praha

Pomocníci v kuchyni

Kontakt: D.Bezhuashvili, tel.: 777 739 877 Pracovitost, spolehlivost, znalost Gruzínské kuchyně.
Praha

Praktičtí lékaři pro dospělé

Kontakt: Hradečný Michal, e-mail: michal.hradecny@mojeambulance.cz Požadavky: znalost práce na PC ...
Praha

volná místa Praha