Vývojáři softwaru

Kontakty
zaměstnavatel: Skype Czech Republic s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 65012
Popis pozice
Kontaktovat mailem EYhlasenky@cz.ey.com
Angličtina na komunikativní úrovni bez nutnosti certifikátu.

Volná místa v okolí Praha

Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností

Kontaktovat mailem EYhlasenky@cz.ey.com Angličtina na komunikativní úrovni bez nutnosti certifikátu.
Praha

Zástupce manažera

1. kontakt e-mailem: Štěrba Vojtěch, e-mail: vojtech.sterba@bestseller.com Požadavky: • ...
Praha

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Novotný Stanislav, tel.: 734126922, e-mail: stanislav.novotny@sjot.cz Zaměstnavatel provozuje ...
Praha

Kontakt: Křístková Liliana Mgr., e-mail: liliana.kristkova@gmail.com
Praha

Průvodci

1. kontakt telefonicky: Prince Singh, tel.: 775425872 (09:00-18:00) Požadujeme znalost AJ. ...
Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

Kontaktovat mail anton.teri.personalwork@gmail.com nebo tel. 777948350 ST 9-16 hod.
Praha

volná místa Praha