Dělník- dělnice ve výrobě RTM

Kontakty
zaměstnavatel: PETER - GFK spol. s r.o.
pracoviště: Kocbeře 51, 54464
mzda: od 32000 do 34000
Popis pozice
Nabízíme volná pracovní místa ve výrobě - výroba laminátových dílů
Náplň práce:
- výroba laminátových dílů technologií RTM
- manipulace s formami
- 12h pracovní doba (krátký x dlouhý týden)
- práce vhodná zejména pro muže
- předchozí zkušenosti ve výrobních firmách výhodou, nikoli podmínkou
Požadavky:
- manuální zručnost
- fyzická zdatnost
- dobrý zdravotní stav
- spolehlivost
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování v závodní jídelně, stravenky
Svůj životopis prosím zašlete na e-mail: jakub.masarik@petergfk.com

Volná místa v okolí Kocbeře

Projektant - projektantka

PROJEKTANT - PROJEKTANTKA Požadujeme: vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání, ovládání programu ...

Stavební dělník - dělnice, zedník

STAVEBNÍ DĚLNÍK - DĚLNICE, ZEDNÍK, Požadujeme: SOU/SOŠ vzdělání, praxe výhodou, ŘP sk. B, vysoké ...

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

Jedná se o sklizeň sezónního ovoce, řez ovocných stromů.
Choustníkovo Hradiště

Jedna se o sklizeň sezónního ovoce, řez ovocných stromů.

Číšníci a servírky

Pracovní směny dle rozpisu. Pracovní doba pondělí - pátek, od 10 - cca 18 hod.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Požadujeme ochotu, vstřícnost a šikovnost. Pracovní směny dle rozpisu. Pracovní doba 10 - cca 18 ...

volná místa Kocbeře