Manikéři a pedikéři

Kontakty
zaměstnavatel: Thi Thu Huong Nguyenová
pracoviště: Jungmannova 75, 27801
mzda: od 20000
Popis pozice
Požadujeme: osvědčení o rekvalifikaci na manikúru včetně nehtové modeláže
Nabízíme: zvláštní prémie
Kontakt: telefonicky po-pá 8:00-18:00, e-mailem

Volná místa v okolí Dolany

Údržbáři strojů a zařízení facility

Hlavní náplň práce: - Údržba strojů - Zodpovědnost za technickou stránku funkčnosti technologických ...

Pomocníci v kuchyni

- jedná se o čínskou kuchyni Kontakt: telefonicky 9:00-15:00

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem

Pomocní kuchaři

Kuchaři

- jedná se o čínskou kuchyni - nutná praxe a znalost čínských jídel Kontakt: telefonicky 9:00-15:00

SMT Operátor

Co bude vaší náplní práce? - práce na automatickém SMT placeru (jako je HANWHA SM482) - plnění ...

volná místa Dolany