Údržbáři strojů a zařízení facility

Kontakty
zaměstnavatel: Astrum LT s.r.o.
pracoviště: U Dýhárny 1177, 27801
mzda: od 55000 do 65000
Popis pozice
Hlavní náplň práce:
- Údržba strojů
- Zodpovědnost za technickou stránku funkčnosti technologických zařízení
- Revize a kontrola parametrů: odtahy, kotelna, kompresorovna, VZT pro čisté prostory…
- Kontrola stavu chladícího systému, EPS, plynových boxů, VMB a venkovních zásobníků
- Řešení havarijních stavů a nenadálých situací

Požadavky na pracovní pozici:
- Manuální zručnost, pečlivost
- Elektrotechnické dovednosti
- Kontrolní inženýrské dovednosti
- Analytické schopnosti
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Volná místa v okolí Dolany

Pomocní kuchaři

- jedná se o čínskou kuchyni Kontakt: telefonicky 9:00-15:00

Pomocníci v kuchyni

Kuchaři

- jedná se o čínskou kuchyni - nutná praxe a znalost čínských jídel Kontakt: telefonicky 9:00-15:00

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem

SMT Operátor

Co bude vaší náplní práce? - práce na automatickém SMT placeru (jako je HANWHA SM482) - plnění ...

Pomocní pracovníci ve smíšeném hospodářství

- dobrý zdravotní stav- fyzicky náročná práce - bezúhonnost - pomocné práce dle pokynů nadřízeného ...

volná místa Dolany