Koordinátor/ka provozu

Kontakty
zaměstnavatel: 4flow management GmbH organizační složka
pracoviště: náměstí T. G. Masaryka 1931, 30100
mzda: od 52000 do 57000
Popis pozice
Min. 18 měsíců zkušeností v rámci týmu vedení a realizace dopravy na 4PL dispečinku a používání integrovaného systému řízení dopravy 4flow, zejména systému pro správu výjimek a modulu 4flow vista. Anglický jazyk na úrovni C2.
Prac. náplň: vedení týmu specialistů a koordinátorů realizačního týmu dopravy pro 4PL zákazníky, koordinace týmu pro zajištění optimálního rozvržení kapacit a zajištění hladkého fungování procesů, zavedení a kontrola mechanismů pro udržování standardů kvality a výkonu, včetně sledování KPI a reportingu. Řešení reklamací se zákazníky a zajištění spokojenosti.

Zaměstnanecké výhody: Roční prémie ve výši až 3 % (na základě výkonu společnosti), příspěvek na ubytování

Volná místa v okolí Plzeň

Pomocní kuchaři

Kontakt možný i osobně na adrese: Písecká 972/1, 32600 Plzeň - Černice Hledáme pomocné kuchaře do ...

Pomocný kuchař/ka

Požadavky: - znalost přípravy a servírování pokrmů arabské kuchyně Zam. výhody: zajištění ubytování
Plzeň

Validation Engineer

Příprava a koordinace testování produktu, následné vyhodnocování testů a příprava reportů. Znalost ...

Kuchař indické kuchyně

Znalost indické kuchyně. Znalost indického jazyka výhodou, pasivní znalost anglického jazyka.

Kuchař (Demi Chef)

Do našeho hotelu Courtyard by Marriott Pilsen hledáme vyučeného nebo zkušeného uchazeče na pozici ...

Kontakt: HUANG ZHEN, tel.: 773 136 135, e-mail: fancedio@gmail.com

volná místa Plzeň