Kuchař (Demi Chef)

Kontakty
zaměstnavatel: Hotel Operations Plzeň s.r.o.
pracoviště: sady 5. května 2699, 30100
mzda: od 32000 do 38000
Popis pozice
Do našeho hotelu Courtyard by Marriott Pilsen hledáme vyučeného nebo zkušeného uchazeče na pozici Kuchař (Demi Chef).

Co vás u nás čeká
· Pracovní prostředí, kde si zaměstnanci cení nejvíce férovost a jasná pravidla
· Práce na směny
· Budete mít na starosti nejen á la carte, ale i bufetové snídaně a bankety
· Práce v malém přátelském týmu
· Profesionalita, dlouhodobě fungující systém i firemní kultura

Co od vás očekáváme
· Máte rád/a gastronomii a spokojený klient je vaší prioritou
· Potravinářský průkaz a znalost hygienických předpisů
· Za sebou máte pár let zkušeností v oboru
· Máte v sobě přirozenou spolehlivost a flexibilitu

Co vás u nás potěší
- Motivující složka mzdy (prémie z akcí, další odměny a soutěže)
· Multisport karta
· Pekná jídelna s dobrým kávovarem a jídlem zdarma
· 5 týdnů dovolené
· Take care program (wellness week, sportovní a charitativní aktivity)
· Sleva na ubytování v našich hotelech po celém světě
· Každý den dostanete vyžehlenou uniformu, kterou po směně vyčistíme za vás

Volná místa v okolí Plzeň

Pomocní kuchaři

Kontakt: HUANG ZHEN, tel.: 773 136 135, e-mail: fancedio@gmail.com

Design Engineer

Požadavky: - Výborné komunikační a organizační dovednosti - Odolnost vůči stresu - Vysoké pracovní ...

Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení

Asistent/ka mistra oddělení výroby

Kontrola výrobního procesu v souladu s BOZP a PO Zajištění dodržování technologických ...

Stavební dělník

Stavební práce dle zakázek zaměstnavatele.
Plzeň

PLC Programátor

znalost anglického nebo německého jazyka výhodou

volná místa Plzeň