Demontér/ka interiérů z autovraků

Kontakty
zaměstnavatel: Lukáš Lžičař
pracoviště: Bělá nad Svitavou 302, 56905
mzda: od 30000 do 35000
Popis pozice
POŽADAVKY: požadujeme manuální zručnost, pracovitost, samostatnost, pečlivost, výpis rejstříku trestů, bezdlužnost, praxe v oboru
NABÍZÍME: nástup možný ihned, možnost i úkolové mzdy
KONTAKT: telefonicky 9.00-12.30 13.30-17.00, e-mailem

Volná místa v okolí Bělá nad Svitavou

Traktorista/traktoristka, opravář/ka zemědělských strojů

NABÍZÍME: podnikové stravování KONTAKT: telefonicky (po-pá 7-15h)

Seřizovač vstřikovacích lisů

Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat

POŽADAVKY: ŘP sk. T NABÍZÍME: závodní stravování KONTAKT: telefonicky (7-15h)

Ošetřovatel/ka dojnic

NÁPLŇ PRÁCE: dojení, ošetřovatel/ka skotu POŽADAVKY: řidičský průkaz skupiny T výhodou NABÍZÍME: ...

NÁPLŇ PRÁCE: dojení, ošetřování skotu POŽADAVKY: řidičský průkaz skupiny T výhodou NABÍZÍME: ...

Technik/čka realizace zakázek

POŽADAVKY: Elektro vzdělání, min.SOÚ, platné elektro oprávnění 50 (250/2021 Sb. min §6), praxe ...

volná místa Bělá nad Svitavou