Řidiči nákladních automobilů, pomocné práce na stavbě

Kontakty
zaměstnavatel: ERGO BEST s.r.o.
pracoviště: Jateční 693, 76001
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
mzda: od 20000
Popis pozice
Nástup možný dle domluvy

Hledáme spolehlivého řidiče nákladních automobilů, požadujeme ŘP sk. CE, profesní průkaz, výhodou bude jeřábnický průkaz na obsluhu hydraulické ruky, vazačský průkaz (případně jsme schopni zajistit vyškolení).
Práce je vhodná i pro zájemce s částečným invalidním důchodem (na zkrácený úvazek).
Prosíme zájemce, aby své životopisy posílali na emailovou adresu:
ergobest@ergobest.cz, nebo kontaktovali telefonicky ředitele společnosti Ing. Vrbu.

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 6:30-15:00

Volná místa v okolí Bohuslavice u Zlína

Pilkaři - dělění materiálu v kovovýrobě

pracovní doba 6-14:30 Zaměstnanecké výhody: příspěvek na obědy, možnost ubytování, možnost práce ...

Fyzioterapeut/ka

Požadujeme odpovídající vzdělání v oboru fyzioterapie,vlastní aktivitu, samostatnost, schopnot ...

Administrativní pracovníci

Angličtina slovem i písmem - úroveň rodilého mluvčího - výhodou Praxe jako administrativní ...

Číšníci a servírky

Komunikace, pracovitost, loajalita, práce v kolektivu. V případě zájmu kontaktujte e-mailem.

Obsluha CNC stroje

jedná se o třísměnný provoz + mnční směny

Obsluha skladu - Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

volná místa Bohuslavice u Zlína