Fyzioterapeut/ka

Kontakty
zaměstnavatel: SAREMA LIBEREC s.r.o.
pracoviště: Broučkova 292, 76001
mzda: od 30000 do 36000
Popis pozice
Požadujeme odpovídající vzdělání v oboru fyzioterapie,vlastní aktivitu, samostatnost, schopnot empatie

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na další vzdělání, pružná pracovní doba,dovolená navíc

Volná místa v okolí Bohuslavice u Zlína

Administrativní pracovníci

Angličtina slovem i písmem - úroveň rodilého mluvčího - výhodou Praxe jako administrativní ...

Číšníci a servírky

Komunikace, pracovitost, loajalita, práce v kolektivu. V případě zájmu kontaktujte e-mailem.

Obsluha CNC stroje

jedná se o třísměnný provoz + mnční směny

Obsluha skladu - Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Pilkař - dělení materiálu v kovovýrobě

pracovní doba 6-14:30 Zaměstnanecké výhody: příspěvek na obědy, možnost ubytování, možnost práce ...

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 9:00-17:00.

volná místa Bohuslavice u Zlína