Prodavač,- ka v prodejně uzenin a masa

Kontakty
zaměstnavatel: PK ham spol.s.r.o.
pracoviště: Nádražní 2442, 39301
mzda: od 25000 do 30000
Popis pozice
Náplň práce: piltový prodej uzenin, masa, lahůdek, pečiva a výrobků z teplého pultu. Příprava, krájení a doplňování zboží, obsluha a komunikace se zákazníky, práce na pokladně.

Požadujeme: slušné a příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, dobré komunikační dovednosti, praxe v obchodě výhodou, kladný vztah k prodeji zboží, flexibilitu, trestní bezúhonnost.

Nabízíme: pracovní doba PO-PÁ, ranní a odpolední směny, sobota ranní směna, neděle volné, odpovídající finanční ohodnocení, placené přesčasy, odborné zaškolení, zaměstnanecké slevy na nákup uzenin a masa, zdarma svačiny na pracovišti, zázemí české stabilní společnosti, PP na dobu neurčitou.
Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

V případě zájmu zasílejte životopis na e-mail: pam@polabskeuzeniny.cz, vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.

Volná místa v okolí Bácovice

Prodavač/-ka

telefonický kontakt po 14:00

Dojič,- ka

Bezpečnostní pracovníci

Práce bezpečnostního pracovníka s místem výkonu práce v Pelhřimově. Jedná se o práci na prodejně ...

Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů

Pizzař/-ka

Výroba a ruční příprava pizzy v pizzerii s pohodovým kolektivem, jedná se o otevřenou ...

Rozvozce/rozvozkyně

Požadujeme: příjemné vystupování, komunikativní a usměvavé uchazeče, dobrou náladu, znalost ...

volná místa Bácovice