Bezpečnostní pracovníci

Kontakty
zaměstnavatel: INDUS PRAHA, spol. s r.o.
pracoviště: Pražská 2174, 39301
mzda: od 25000 do 27000
Popis pozice
Práce bezpečnostního pracovníka s místem výkonu práce v Pelhřimově. Jedná se o práci na prodejně Lidl. Kontrola na pokladní zóně, detektivní činnost. Požadujeme čistý výpis z rejstříku trestů, certifikát strážného, příjemné vystupování, samostatnost a odpovědnost.
Nabízíme výše uvedenou mzdu, certifikát strážného, pracovní oděv, zaškolení.

Volná místa v okolí Bácovice

Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů

Pizzař/-ka

Výroba a ruční příprava pizzy v pizzerii s pohodovým kolektivem, jedná se o otevřenou ...

Rozvozce/rozvozkyně

Požadujeme: příjemné vystupování, komunikativní a usměvavé uchazeče, dobrou náladu, znalost ...

SKLADNÍK/CE PŮJČOVNY NÁŘADÍ

Zmákneš fyzicky náročnější práci ve skladu? Jsi spolehlivý/á a rád/a dotahuješ věci do konce? Pokud ...

Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Všeobecná zdravotní sestra

zajištění chodu kožní ambulance, práce s PC, komunikace

volná místa Bácovice