Pomocný/á kuchař/ka

Kontakty
zaměstnavatel: PH Amur s.r.o.
pracoviště: U hřiště 640, 62500
mzda: od 19700
Popis pozice
Požadujeme loajalitu, ochotu učit se novým věcem, časovou flexibilitu protože pracujeme i o víkendech a státních svátcích. Nutná vynikající fyzická kondice a zdravotní stav. Praxe ani vzdělání není nutné, práce je na zaučení po nástupu do zaměstnání.

Zaměstnavatel nabízí stálou a zodpovědnou práci v dynamicky rostoucí firmě, s motivační nástupní mzdou.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

zedník

Zaměstnavatel souhlasí se zaměstnaneckou kartou.

Pomocný dělník v oblasti výstavby budov

Řidiči tahačů

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem nebo telefonicky od 9:00 - 17:00 hodin. Souhlas ...

HR Shared Service Representative

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Šéfkuchaři v pohostinství

Komunikace v AJ výhodou. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Customer Support Representative

Administrativni podpora zákaznického oddělení. Vítána komunikativní znalost francouzského a ...

volná místa Brno