zedník

Kontakty
zaměstnavatel: DS Chust, družstvo
pracoviště: Křenová 89, 60200
mzda: od 23640
Popis pozice
Zaměstnavatel souhlasí se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

Pomocný dělník v oblasti výstavby budov

Řidiči tahačů

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem nebo telefonicky od 9:00 - 17:00 hodin. Souhlas ...

HR Shared Service Representative

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Šéfkuchaři v pohostinství

Komunikace v AJ výhodou. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Customer Support Representative

Administrativni podpora zákaznického oddělení. Vítána komunikativní znalost francouzského a ...

Ostatní specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde ne

První kontakt e-mailem. Následující požadavky jsou vítané: - anglický a další světový jazyk na ...

volná místa Brno