Řidič/ka mezinárodní kamionové dopravy

Kontakty
zaměstnavatel: KOMBI TRANS s.r.o.
pracoviště: Luka nad Jihlavou, Luka nad Jihlavou
mzda: od 50000 do 70000
Popis pozice
Požadujeme:
- ŘP sk. C + E,
- profesní průkaz, digitální kartu TCHG
- zdravotní způsobilost k řízení automobilu
První kontakt telefonicky.

Volná místa v okolí Luka nad Jihlavou

Požadujeme: - ŘP sk. C + E, - profesní průkaz, digitální kartu TCHG - zdravotní způsobilost k ...
Luka nad Jihlavou

Požadujeme: - ŘP sk. C + E - profesní průkaz, digitální kartu TCHG - zdravotní způsobilost k ...

Obsluha šicích a vyšívacích strojů

První kontakt e-mailem.

Čalounická příprava, rozvoz a montáž nábytku

Přípravné práce v čalounické výrobě, montáž nábytku, rozvoz nábytku k zákazníkům. Požadavky: ŘP sk. ...

Operátor/ka výrobní linky

Požadujeme manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost. První kontakt e-mailem.
Malý Beranov

Ošetřovatel/ka prasat ve výkrmu

První kontakt telefonicky v čase po-pá 8 - 14 hod.
Kamenice

volná místa Luka nad Jihlavou