Programátor/ka 2

Kontakty
zaměstnavatel: BOSCH DIESEL s.r.o.
pracoviště: Jihlava, Jihlava
mzda: od 67971
Popis pozice
Požadavky: bakalářské vzdělání, MS Office (Word, Excel, Outlook), znalost výkresové dokumentace, znalost programování strojů a zařízení, orientace v průmyslové automatizaci, AJ na komunitivní úrovni

Náplň práce: Vytváří nové programy a upravuje existující programy pro stroje a zařízení. Upravuje SW při náběhu nových výrobků. Aktualizuje programy na základě výkresové dokumentace změn a z důvodu optimalizace zpracování. Diagnostikuje a odstraňuje závady na strojích a zařízení.
Proškoluje MA v souvislosti s novými programy a aktualizacemi. Zpracovává a aktualizuje dokumentaci k programům.

První kontakt e-mailem.

Volná místa v okolí Jihlava

Montážní dělníci

Náplň práce: - provádí obsluhu montážních stanic - odpovídá za kvalitu prováděných operací v ...

Procesní technolog 2

Požadavky: bakalářské vzdělání, MS Office (Word, Excel, Outlook), znalosti výrobních procesů a ...
Jihlava

Operátor/ka ve výrobě

Výroba dveří, práce na lince, stříkací kabině. Práce na 3 směny 7,5 h denně. První kontakt e-mailem.

Pomocní kuchaři

Znalost čínské kuchyně a japonského sushi výhodou. První kontakt e-mailem.

Výhodou znalost čínské a japonské kuchyně. První kontakt e-mailem.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Jedná se o dvě provozovny na stejné adrese. Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme velmi ...

volná místa Jihlava