Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Kontakty
zaměstnavatel: TURECKÝ KEBAP s.r.o.
pracoviště: Palackého třída 742, 61200
mzda: od 23000
Popis pozice
První kontakt e-mailem.

Obsluha v provozovně rychlého občerstvení, přijímání zboží, znalost tureckého či kurdského jazyka výhodou. Zkušenosti na obdobné pozici výhodou.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

Site Reliability Engineer

První kontakt e-mailem. Budete pomáhat organizovat, zabezpečovat a automatizovat stávající ...

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

První kontakt telefonicky. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

pomocný/á cukrář/ka

stravenkový paušál Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Vývojáři softwaru

První kontakt e-mailem. Upřesňující informace: - rychlé prototypování nových funkcí ve ...

Řidič mezinárodní nákladní dopravy

ŘP sk. C+E Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

SKLADOVÝ OPERÁTOR BRNO MODŘICE noční směna

První kontakt: telefonicky Pracovní náplň • Nakládka a vykládka potravinářského zboží a ...

volná místa Brno