Vývojáři softwaru

Kontakty
zaměstnavatel: Enverus Czech s.r.o.
pracoviště: Vlněna 526, 60200
mzda: od 60000
Popis pozice
První kontakt e-mailem.

Upřesňující informace:
- rychlé prototypování nových funkcí ve webové/mobilní aplikaci
- psát udržovatelný kód a pracovat v profesionálním prostředí softwarového inženýrství, navrhovat, vyvíjet a dodávat služby aplikace

Požadavky:
- prokazeatelné zkušenosti s vývojem softwaru
- dobrá znalost struktury dat a algoritmů
- dobrá znalost anglického jazyka

Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, 10 dní sick days, životní a penzijní spoření

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

Řidič mezinárodní nákladní dopravy

ŘP sk. C+E Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Kuchař/ka studené kuchyně

První kontakt: osobně (TE Connectivity Czech s. r. o.), e-mailem (provoz.tescan@gthcatering.cz) ...

Prodavači ostatního zboží v prodejnách

První kontakt e-mailem nebo telefonicky. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Pomocný dělník pro ruční třídění výrobků a součástí

Kontakt telefonicky v době od Po - Pá od 9:00 - 15:00 hodin. Znalost ukrajinského jazyka. Praxe s ...

SKLADOVÝ OPERÁTOR BRNO MODŘICE noční směna

První kontakt: telefonicky Pracovní náplň • Nakládka a vykládka potravinářského zboží a ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

volná místa Brno