Mechanici

Kontakty
zaměstnavatel: Coca - Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o.
pracoviště: Českobrodská 1329, 19800
mzda: od 32000
Popis pozice
'Prvotní kontakt emailem Dolores.Veverova@cchellenic.com včetně zaslání životopisu. Poté bude domluvena osobní schůzka.

Co bude Vaší pracovní náplní:
Provádění běžné a preventivní údržby výrobních linek
Práce na zlepšovacích aktivitách
Opravy výrobních linek, čerpadel, ventilů, výměny těsnění a seřízení strojů
Provádění přehozů na výrobních linkách
Kontrola a převzetí přiděleného pracoviště před začátkem směny, stejně tak i následné předání a odevzdání pracovního výkazu
Dodržování BOZP, GMP a pořádku na pracovišti

Požadavky na pozici:
Strojní vzdělání nebo vzdělání technického charakteru, případně odpovídající praxe Manuální zručnost, technické myšlení Znalost fungování výrobních linek - výhodou Znalost práce na běžných obráběcích strojích, popř. svařování výhodou (svář. průkaz není podmínkou) Hledáme zaměstnance, kteří jsou schopni, ale hlavně ochotni pracovat spolehlivě a pečlivě a kteří se rádi učí a rozvíjejí v oboru Ochota pracovat na směnný provoz (12hod. směny) - krátký/dlouhý týden

Zaměstnanecké výhody: Motivující systém finančního hodnocení
5 týdnů dovolené; fasování produktů; pitný režim; nákup produktů a firemních reklamních předmětů za zvýhodněné ceny; systém flexibilních benefitů - Kafeterie; příspěvek na penzijní připojištění; stravování v kantýně/stravenky; zvýhodněné volání pro rodinné příslušníky; možnost nákupu zaměstnaneckých akcií

Volná místa v okolí Praha 9

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

Valentyna Ochkan, tel.: 702 228 276 čt 11:00-13:00, e-mail: admin@sprintlogistics.cz Náplň ...

Prodavači potravinářského zboží

Kontakt: Moravcová Hana, e-mail: hana.moravcova@pekarstvimoravec.cz

Noční skladník

Nezhoda Radomír, tel.: 721 565 196 9:00-12:00, e-mail: Radek.Nezhoda@beskyd.cz

Dopravní dispečeři

Nezhoda Radomír, tel.: 721 565 196 9:00-12:00, e-mail: Radek.Nezhoda@beskyd.cz Denní směny. ...

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Khachatryan Karen, tel.: 797 851 961, e-mail: Khachatryank@gmail.com

Pracovníci přímé obslužné péče

Kontakt:tel.775 560 565/Po-Pá 7-15,email:asistentka@dsvysocany.cz Hledáme do našeho domova seniorů ...

volná místa Praha 9