Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

Kontakty
zaměstnavatel: SPRINT Logistics s.r.o.
pracoviště: Českobrodská 1329, 19800
mzda: od 18900
Popis pozice
Valentyna Ochkan, tel.: 702 228 276 čt 11:00-13:00, e-mail: admin@sprintlogistics.cz

Náplň práce:
Manipulační práce, přeprava zboží, materiálů, zařízení a jiných předmětů na pracoviště a přemístění hotových výrobků, pomocné práce dle pokynů nařízeného pracovníka
Požadavky: dobrý zdravotní stav, bezúhonnost, manuální zručnost, zodpovědnost

Volná místa v okolí Praha 9

Prodavači potravinářského zboží

Kontakt: Moravcová Hana, e-mail: hana.moravcova@pekarstvimoravec.cz

Noční skladník

Nezhoda Radomír, tel.: 721 565 196 9:00-12:00, e-mail: Radek.Nezhoda@beskyd.cz

Dopravní dispečeři

Nezhoda Radomír, tel.: 721 565 196 9:00-12:00, e-mail: Radek.Nezhoda@beskyd.cz Denní směny. ...

Pracovníci přímé obslužné péče

Kontakt:tel.775 560 565/Po-Pá 7-15,email:asistentka@dsvysocany.cz Hledáme do našeho domova seniorů ...

Všeobecní administrativní pracovníci

e-mail: adsagroup@seznam.cz Jazyky: anglický, český, ruský - výhodou - Ználost PC, MS Word, MS ...

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Khachatryan Karen, tel.: 797 851 961, e-mail: Khachatryank@gmail.com

volná místa Praha 9