údržbář

Kontakty
zaměstnavatel: Alfmeier CZ s.r.o.
pracoviště: Podnikatelská 1136, 30100
mzda: od 40000 do 45000
Popis pozice
Obsluha, údržba, provozní kontroly a opravy montážních a zkušebních zařízení a jejich připojení na rozvody energií, příprava strojů k výrobě, práce převážně vstoje, práce na elektrických zařízení, používání ručního mechanického a elektrického nářadí, obsluha strojních zařízení (vrtačky, pily, frézy apod.), u některých zaměstnanců svařování, pravidelná manipulace s břemeny, občasně v rozmezí 30 - 50 kg, používání chemikálií, práce ve výškách - používání žebříků popř. manipulačních plošin.

Volná místa v okolí Plzeň

Technický pracovník TPV

Požadavky a náplň práce: - výhodou je vzdělání technického směru (SOUE nebo SPŠE) - znalost ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kuchař/ka

Specialisté v oblasti marketingu

Plzeň

Obsluha baru

Požadujeme minimální praxi 1 rok, trestní bezúhonnost, základní znalost cizích jazyků - Aj, ...

Samostatná obsluha CNC stroje

Samostatná obsluha stroje, nutná znalost programování. K základní mzdě příplatky za ...
Plzeň

volná místa Plzeň