Technický pracovník TPV

Kontakty
zaměstnavatel: STYL PLZEŇ, výrobní družstvo
pracoviště: Dopravní 1026, 31800
mzda: od 30000 do 40000
Popis pozice
Požadavky a náplň práce:
- výhodou je vzdělání technického směru (SOUE nebo SPŠE)
- znalost elektro- technických řešení výhodou
Tvorba a řízení dokumentace pro výrobu kabelových svazků, výroba montážích a testovacích prken a přípravků pro výrobu, praxe ve výrobní firmě výhodou, orientace a znalost výrobní dokumentace výhodou, pokročilá znalost MS Office, ŘP sk. B výhodou.
Znalost cizího jazyka (AJ) výhodou, aktivní zájem o práci, samostatnost i schopnost týmové spolupráce, dobré komunikační schopnosti. Možnost profesního růstu v oboru elektro.
Zaměstnanecké výhody: prémie, stravenkový paušál

Volná místa v okolí Plzeň

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kuchař/ka

Specialisté v oblasti marketingu

Plzeň

Obsluha CNC stroje

K základní mzdě příplatky za směnnost. Zaměstnanecké výhody: Stravenkový paušál, možný příspěvek na ...
Plzeň

Obsluha baru

Požadujeme minimální praxi 1 rok, trestní bezúhonnost, základní znalost cizích jazyků - Aj, ...

Samostatná obsluha CNC stroje

Samostatná obsluha stroje, nutná znalost programování. K základní mzdě příplatky za ...
Plzeň

volná místa Plzeň