projektant - konstruktér nábytku

Kontakty
zaměstnavatel: EUROPROJEKTA, s.r.o.
pracoviště: Jakubské náměstí 580, 60200
mzda: od 26600
Popis pozice
První kontakt e-mailem.

Požadavky:
znalost práce v AutoCAD, programu pro 3D modelování a tvorbu vizualizací, zájem o architekturu, předpoklady pro týmovou spolupráci

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

Pracovníci montovaných staveb

Technik výroby

První kontakt e-mailem nebo telefonicky. Operátor výroby SMT linky (elektrovýroba), nepřetržitý ...

Obchodní zástupce pro autopůjčovnu

automobilový průmysl, znalost jazyků: česky, slovensky, německy, srbsky, chorvatsky. Cestování mimo ...

PROJEKTANT TZB

POŽADUJEME: Student - absolvent stavebního oboru TZB - SŠ/VŠ, případně strojnické školy- ...

Prodavači smíšeného zboží

První kontakt telefonicky. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

letecký mechanik

volná místa Brno